300Mbps Router WiFi Signálu Zosilňovač Bezdrôtový Wifi Opakovač predlžovač Dosahu Wifi Router Wi-Fi Signál

€14.01

Dostupnosť: Skladom

w1054

Wifi signálu zosilňovač, rýchlosť, vysoká účinnosť, plášť je vyrobený z inžinierstvo ABS+PC materiál, odolný voči pádu, mini prenosné pás, jednoduchá obsluha!

Režimu prenosu: bezdrôtové pripojenie k bezdrôtovej: Po obdržaní signálu bezdrôtovej siete pôvodného bezdrôtový smerovač, opakovač re-prenáša nový bezdrôtový signál, aby sme dosiahli účinok zosilňuje a predlžuje pokrytie.Kompatibilný so všetkými bezdrôtovými smerovačmi (je potrebné vedieť, meno používateľa a heslo bezdrôtového signálu), nastavenie je veľmi jednoduché.Výrobok je dodávaný s návodom.Mobilné telefóny, počítače, tablety možno nastaviť, len je potrebné, ak chcete nastaviť, keď sú všetky bezdrôtové zariadenia môžu byť použité.

AP režim: Káblové bezdrôtové: Ak sieťový kábel je pripojený k počítaču, môžete prejsť do režimu online bez vytáčania, ako sú hotely, apartmány, prenájom, domy, kancelárie, zdieľanie vysokorýchlostného prístupu susedia, atď., stačí len pripojiť sieťový kábel, ktorý je pripojený na repeater sieťový port, môžete previesť káblové bezdrôtové používanie.Nie je potrebné nastavenie typu plug and play.

Funkcie:

1. Dva pracovné režimy relé a AP, mobilného telefónu/tabletu/počítač je možné nastaviť, len je potrebné nastaviť raz, všetky bezdrôtové zariadenia môžu byť použité;

2. Bezdrôtový štandard IEEE802.11 b/g/n

3. Prenosová frekvencia: 2.4 GHz~2.4835 GHz

4. Podpora WPA2, WPA a WEP9 (128/64)

5. Jednoduché nastavenie sprievodca softvérové rozhranie

6. WPS one-key encryption, účinné proti odretiu siete

Balenie príslušenstvo:

WIFI bezdrôtový opakovač x1

Anglický manuál x 1

RJ45 sieťový kábel 1 x

Štítky:Osud Gilgaméšovi A50 Prípade, Elektrické Lodné Rýchlosť Veľká, Elektrické Náramok česť, Klobúk Pláži Rybár Muž, Osud Grand Aby Ishtar, Gold Black Balloon Oblúk, Elektrické Disku Auto, Elektrický Kotol, 3 Fázy, Ako Urobiť Voile Variť Taška.

Číslo Modelu ge01
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

300Mbps Router WiFi Signálu Zosilňovač Bezdrôtový Wifi Opakovač predlžovač Dosahu Wifi Router Wi-Fi Signál

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty