Značka Luya návnadu populárne s strapec fúzatý muž zliatiny zložené flitrami dw1284 rybárske lure nastaviť rybárske návnad

€2.89

Dostupnosť: Skladom

w125

Popis produktu

Vlastnosti produktu: Tento produkt je ze mino typ pevného návnady, napodobňuje minnows tvar, štíhle telo, je základný typ návnady, Shake činnosť návnady je relatívne jednoduchá a vhodná pre začiatočníkov, rôzne farby, vzory výrazne stimulovať možnosť sústo.

Zložené návnada: Silný hluk typ

& nbsp; Hluku Typu (Fúzy Muž buzzbait): hlavnou funkciou je vytvoriť silné pípnutia a lom svetla, na vodu do pasce cieľovej ryby.Klasifikácia: nie sú dvojkrídlové typov a niektoré špeciálne modely.Ako s SIPNER NÁVNADY, má silné anti-závesné funkciu, útoky bariéry oblasti základných produktu.

Všeobecný štandard fúzy, vybavené rotačným (kyvné) sequin, neustále bliká lacné dosť svietiť na prilákanie rýb.Zároveň neustále, aby zvuk, nechať ryby obvyklého útoku!

Tipy pre nováčikov: štandardné fúzy by nemali byť ľahko zapletený s ostatnými.A plávanie držanie tela je pevné a prvej triedy.Venujte prosím zvýšenú pozornosť pri nákupe!Snažte sa vyhnúť niektoré domáce výrobky s nižším značiek.

Úvod k silnému hluku typu (fúzatý muž buzzbait).

Pozostáva z brady a rotujúce flitrami, a patrí do zložených false návnadu.-Prvá trieda hluku, viac vhodné pre útočiace strednej a dolnej vody.

Návod na Rybolov :& nbsp;

Môžete nechať false návnadu klesať dole a pomaly sa vrátiť do riadku.Navrhnúť 5 sekúnd od seba, škubnutí až na tyč.Nech false návnadu plávať, efektívnejšie! & nbsp;

Je potrebné poznamenať, že dobré vábničiek: zvuk a plavecký štýl.Avšak, fúzatý muž je dobrá zbraň pre oboch!

Vysporiadať sa s sumec, ústa-na-ústa, čierne ryby super pekný vojakov!

Štítky:Pláž Handričkou Mužov, Pláže, Bazény, Ryby Bambulka, Bionic Lure, Mini Wobbler, Nastaviť Wobbler, Pás Muž, Ryby Lákať Nastaviť, Pláž Návnada, Lure Micro.

hlavné predajné priestory Global.
Názov Značky SONGYI
Článok číslo DW1284
Textúra materiálu Viesť Zliatiny
Farba. A,B,C,D,E,F,G,H,I
Druh Umelé Návnady
Poloha prúd
Kategória LURE
Sequin farby. 6 Farieb
Množstvo 1
Pôvod Čína

Napíšte svoju recenziu!

Značka Luya návnadu populárne s strapec fúzatý muž zliatiny zložené flitrami dw1284 rybárske lure nastaviť rybárske návnad

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty