Vintage železa svietidlo suspendu chata obývacia dekor cocina accesorio hanglampen avizeler ventilador de techo

€116.31

Dostupnosť: Skladom

w196

Tipy: 1. Kupujúci je povinný znášať nákladnej dopravy. (Všetok tovar v našom obchode nezahŕňa prepravné)

2. Je ťažké stanoviť jednotný štandard pre nákladnú dopravu, pretože každý kupujúci je umiestnené v rôznych regiónoch a hmotnosti a objemu jednotlivých položiek sú rôzne.Lampy a svietidlá sú krehké a nemôžu byť odoslané obyčajnou poštou.Vo všeobecnosti, logistiky a expresné dodávky sú prijaté.Expresné doručenie je dodaný priamo na určenú adresu.Expresné dodávky v rámci Jiangsu, Zhejiang a Shanghai zvyčajne príde do 3 dní, pričom Expresné doručenie mimo provincie zvyčajne dostaví v priebehu 2-4 dní (s výnimkou niektorých prípadov).Logistika zvyčajne trvá 3-10 dni, aby sa dospelo, v závislosti od vzdialenosti.V niektorých oblastiach nemusí byť priamy, logistiky do miest, ktoré si vyžadujú preklade, a čas bude mierne predĺžený.Ak sa kupujúci rozhodne expresné dodávky, môže vopred express poplatok našej predajni, a budeme platiť nákladné prvý. (Odporúčame vám, že zákazníci využívajú platba vopred metóda, pretože vo všeobecnosti, manipulačné poplatky a iné poplatky budú účtované na základe základných prepravné).

3. Ak sa rozhodnete logistiky, môžete si vybrať platba vopred alebo po príchode platby, ktoré majú rovnaké poštovné.Logistika dodanie nie je zmienka dverí k dverám doručenie.Ak dverí k dverám doručenie je potrebné, dodatočné poplatky budú účtované.Osobitné poplatky môžu byť dohodnutá s logistickej spoločnosti po tovar dorazí logistické spoločnosti zásuviek.

4. Vzhľadom na rôzne regióny, kupujúcich, je ťažké zjednotiť logistika nákladnej dopravy.Preto, logistika nákladnej dopravy je potrebné uhradiť pri preberaní tovaru.Venujte prosím priamo na zásielkovej spoločnosti pri vyzdvihnutí tovaru. (Poznámka: ID kartu na výber, musí byť predložený pri preberaní tovaru)

Štítky:Displej Samsung S5 Lepidlo, Detské Oblečenie Omara Rokov, Auto Reproduktory Oválne 350 W, Displej Samsung Sa105fn, Diadem Ozdobu Luxus, Auto Ovládanie Rýchlosti Mazda, Detské Oblečenie Dievčatá 6 24, Diamond Manžetové Gombíky, Patentky, Detské Oblečenie Dievča Mesiaca.

Záruka 1
materiál Sklo, Kameň
Miesto Salón
Typ Inštalácie Kábel Prívesok
Tienidlo Farba Hnedá
Povrch žehlička
Je Stmievateľné No
Napätie 220V
Počet svetelných zdrojov 1
Názov Značky DEEVOLPO
Certifikácia CCC
Je Žiarovky Zahrnuté áno
Osvetlenie Priestoru 5-10square metrov
Zdroj Napájania AC
Číslo Modelu 2
Základný Typ E27
Prepnúť Typ Senzor
Technics Kované
Štýl Moderné
Zdroj Svetla LED Žiarovky

Napíšte svoju recenziu!

Vintage železa svietidlo suspendu chata obývacia dekor cocina accesorio hanglampen avizeler ventilador de techo

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty