2.2 L 1.6 L Tepelnej Kávy Karafa 24h Nerezovej Ocele-Heavy Duty Izolované Kávy Termosky Tepelnej Hrniec Vody a Nápojov Dávkovač

€14.02

Dostupnosť: Skladom

w260

Funkcia:

Užite si rýdze chuť vášho čerstvo praženej kávy alebo ovocné šťavy slúžil na jeho optimálne teploty aj po hodinách skladovanie-vďaka kávy karafa je posilnené vákuové izolačné technológie, ktoré vyniká svojou skvelú tepelnú izoláciu.

že vždy zámky NA SPRÁVNOM MIESTE | CHIRURGICKÉ TRIEDY z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE, vo VNÚTRI pre nekompromisný vnútra vákuovej izolácie, pričom zostáva chladný a bezpečný na dotyk na vonkajšej strane.Funkcie easy grip rukoväť a protišmyková Gumová Základ pre perfektné vyváženie a stabilitu.

Elegantný dizajn z nehrdzavejúcej ocele s saténový povrch dáva vašej kuchyne nádych triedy.Najvyšší darčeka balík z neho robí ideálny darček pre vašich priateľov a rodiny.

Model:

1.6 L; Veľkosť; 24.6*14 cm

2.2 L;Veľkosť;28.3*14 cm

Package;

1 ks/box

Štítky:FILTER, Zbraň Hadice, Uhlíkovým Filtrom Vody, 10 Filter, Filtrovanie Vody, Filter Na čistenie Vody, Agua Bendita Plavky-agua Filter, ťažká Voda, Zmäkčenie Vody, Mi.

materiál Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE
Výroba Vákuové Fľaše
Veľkosť(1.6 L) 24.6*14 cm
Funkcia prenosné
Veľkosť( 2.2 L) 28.3*14 cm
Názov Značky TTLIFE
Kovové Typ Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE
Certifikácia CE / EÚ
Pôvod CN(Pôvodu)
Tepelná Izolácia Výkon 24-36 hodín

Napíšte svoju recenziu!

2.2 L 1.6 L Tepelnej Kávy Karafa 24h Nerezovej Ocele-Heavy Duty Izolované Kávy Termosky Tepelnej Hrniec Vody a Nápojov Dávkovač

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty