Nové Módy! 17.4cmx6.5cmx2.2cm 15 Predávať Odnímateľný Plastový Úložný Box Nastaviteľné Šperky Pilulku Korálky Celý Predaj A Maloobchod

€1.89

Dostupnosť: Skladom

w355

Vezmite prosím na vedomie : 1.tovar bude dodaný prostredníctvom Čína Príspevok Registrované Air Mail voľne ak výške viac ako $7. 2.Ak vaša objednávka suma v $7 , tovar bude dodaný prostredníctvom Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus voľne . 3.Ak vaša objednávka výške viac ako $150 ,free express. 4.Viac sumu si objednáte,tým vyššiu zľavu dostanete.Toto je čas doručenia package: Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus---- 16 - 60 pracovných dní Čína Príspevok Registrované Air Mail-- 10-45 pracovných dní E-Paket--- 5-25 pracovných dní EMS---5-12 pracovných dní DHL/Fedex/UPS/TNT----3-10 pracovné dni Produkty Zobrazenie :

Spôsob Platby

Prijímame len Alipay, Viazaný, Kreditné karty, Western Union.

Prosím uhradiť do 7 dní od objednávky.

Prepravné Podmienky

Štandardná Služba je Čína Príspevok Air Mail.

Urýchlené Služba je Čína príspevok EMS, UPS, FEDEX, DHL, TNT.

Máme loď pondelok - sobota s výnimkou sviatkov.Prosím, pošlite nám e-mail pred úhrady, ak chcete zmeniť svoj doručovaciu adresu.

Štandardná Služba trvá asi 18-25 pracovných dní.Urýchlené Služba trvá asi 10-15 pracovných dní.

Dodacia lehota počas prázdnin (Vianoce, Čínsky Nový Rok, atď.), by mohli byť dlhšie, než je obvyklé čas.Prosím pridať ďalšie 5-10 dní ako odkladu.

Vráti Výraz

V prípade, že ste dostali chybné položky, má zákazník do 7 dní od dátumu doručenia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú.

V prípade, že ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie.

Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože zmenu mysle.Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku.Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, bude príležitostiach, keď sa zobrazí položky, ktoré sú odlišné od popis.V takom prípade vás prosíme, aby ste ihneď nás kontaktujte, aby sme mohli napraviť situáciu.Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.

O nás

Začali sme Korálky a Šperky Dodávateľského podniku v roku 2003, keď tam boli iba 2 členov nášho tímu a len dodávky naše šperky tvorby produktov na niekoľko zákazníkov!Teraz sme sa stali profesionálnym dodávateľom, a poskytnúť korálky a šperky pre zákazníkov na celom svete, Sme radi korálky a šperky , dúfame, že sa našim produktu viac a viac zákazníkov !Ďakujem za to, že nám príležitosť slúžiť pre vás, budeme sa snažiť pre vás!

Štítky:Package Retail, E75, Vianočný Darček Puzdro, Box Papier, Box Lode, Box Packag, Box 15 Cm, Box Veľa, Black Box šperky, Maloobchod.

materiál Plastové
Číslo Modelu PBB025
Názov Značky Beadia
Vlastnosti Produktu Šperky skladovanie
Položka Hmotnosť 30g
Položka Šírka 6.5cm
Položka Priemer 0cm
Položka Dĺžka 17.4cm
Položka Výška 2.2cm
Šperky Balenie A Typ Displeja Účtovné Prípady
Položka Druh Šperky Obale A Reklamná

Napíšte svoju recenziu!

Nové Módy! 17.4cmx6.5cmx2.2cm 15 Predávať Odnímateľný Plastový Úložný Box Nastaviteľné Šperky Pilulku Korálky Celý Predaj A Maloobchod

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty