Veľké Sexy Anime Mapu Podložku pod Myš, Myši Prenosný Počítač Mousepad Herné Klávesnice, Myši, Podložky HD Praktické kancelársky Stôl Odpočíva Podložky

€10.14

Dostupnosť: Skladom

w619

Veľké Sexy Anime Mapu Podložku pod Myš, Myši Prenosný Počítač Mousepad Herné Klávesnice, Myši, Podložky HD Praktické kancelársky Stôl Odpočíva Podložky Ak sa vám nepáči tento odkaz obrázky,pod odporúčame iné obrázky pre vás!!!VÄČŠIE VEĽKOSTI – Tieto Veľké podložka pod myš bude pokrývať oblasť, v plnej veľkosti klávesnice a myši, poskytuje dostatok priestoru pre p rofessional hranie hier, alebo úrad práce.Vzťahuje sa na všetky typy klávesníc a myší HLADKÝ POVRCH– Vyrobená z jemný vlákniny pletená materiál, optimalizované pre rýchly pohyb pri zachovaní vynikajúcej rýchlosti a kontroly pri vašej práci alebo hre.Vysoko elastická podložka pod myš zaručuje dlhodobé používanie a žiadne deformácie, VŽDY V ROVNAKOM MIESTE - Mäkkou handričkou na povrchu s protišmykovým gumovým základňa zaisťuje precízne, presné ovládanie myši a v súlade stabilitu na váš stôl.Odolné proti fray robustný šitie obklopuje, podložku pod myš, zvýšenie trvanlivosti VODOTESNÝ NÁTER - odolnosť proti Vode povlak môže účinne chrániť počítač pred poškodením spôsobeným vytečie kvapalný alebo iné nehody.Pri postriekaniu kvapalinou na podložku, bude formulár do kvapky vody a posuňte dole.Stačí len potrebujete zničiť, a to bude v poriadku.Je to jednoduché na čistenie a nebude odkladu vašu prácu alebo hru 【FUNKCIE] vyzýva * Navrhnutý hráčov, skvelé na použitie pre herné/úrad práce. * Vyrobené z Gumy * Rozmery: L(700 mm)xW(300mm) xH (1,5 mm)

* Podporuje plnej veľkosti klávesnica s viac ako dosť priestoru pre myš. * Nízke Trenie: Hladký povrch pre RÝCHLOSŤ a OVLÁDANIE. * Anti-slip gumy základňu. * Prenosné s handričkou na povrchu. * Optimalizované pre rôzne myši senzory a cítením. 【BALÍK] vyzýva Veľká podložka pod myš * 1 Poznámka: 1.Veľkosť môže 0,5-2 cm nesprávnosť z dôvodu na strane opatrenie; 2.Vezmite prosím na vedomie, že mierne farebný rozdiel by mal byť prijateľný vzhľadom na svetelné a displeja.

Štítky:Koberec Mousepad, Stôl Pad, Sexy Animovať Podložka Pod Myš, Podložka Pod Myš S Ružovou, Podložka Myši, Mo, Podložka Pod Myš, Podložka Pod Myš Anime Muž, Mousepad Rgb, Sexy Dragon Podložka Pod Myš.

Package No
materiál Gumené
Produkty Stav Skladom
Názov Značky OllyMurs
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

Veľké Sexy Anime Mapu Podložku pod Myš, Myši Prenosný Počítač Mousepad Herné Klávesnice, Myši, Podložky HD Praktické kancelársky Stôl Odpočíva Podložky

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty