Push Klip Zariadenie Prenosný Ručný Papier Rýchlo Blister Klip Dávkovač Kovov Náplň Klipy pre Školského Úradu Študent VH99

€2.48

Dostupnosť: Skladom

w9

Dajte nám dropshipping 1、Sme podporu splniť, aby cez CSV&CRV*XLS list ect pre veľkoobchodné 2、Sme sľúbili poslať bez akejkoľvek faktúry,cenu,alebo propagácie 3、Rýchle dodanie,odosielanie položiek sa do 24-48 Hodín & Profesionálne služby 4、garantujeme sme vždy poskytnúť kvalitný produkt

Push Klip Zariadenie Prenosný Ručný Papier Rýchlo Blister Klip Dávkovač Kovov Náplň Klipy pre Školského Úradu Študent VH99 Popis:

Popis:

Materiál: plast + kov

Veľkosť: 11.5*2,5 cm

Špecifikácia:

1. Širokú škálu aplikácií: pomocou podnikania modrá, jednoduchý a veľkorysý dizajn, jednoduchý a pohodlný spôsob, ako viazať všetky typy dokumentov, správ, prezentácií, domáce úlohy, atď., je ideálnou voľbou pre bezpečnú manipuláciu a riadenie dôležitých dokumentov.

2. Non-slip dizajn je krásne a krásne, dizajn je viac vedeckých a humanized, a tam sú non-slip hrbole na oboch stranách, aby sa zabránilo pádu a jednoduché použitie.

3. Valec dizajn je vedeckých a humánne, to môže byť ľahko zrolovať do platnosti, a môže byť doplnený svetlo push.

4. Pohodlné, uložiť snaha vytiahnuť na jar, aby sa zasadila chuck, a zasunúť klip z otvoru na vrchol cez jarné rozšírenie, ktoré šetrí námahu a je pohodlný.

5. Vhodné pre kancelárie, študentov, rodiny.To môže organizovať chaotický súbory rýchlo a riadne, úspora viac priestoru.Klipy môžu byť použité, vymazať a znovu použiť opakovane.

Balenie Obsahuje:

Choice1:

1 x Zásobník

8 x Náplň Klipy

Choice2:

50 x Náplň Klipy

Štítky:Clipper Kovov, Súbor Priečinkov Na Papier, Mickey Mouse Papierové Taniere Poháre, Blister Shell, Dekor Spinku, Blister, Klip Kravatu, Rastlín Držiteľ Klip, Plastový Klip Prst, Hnedý Papier Klipy.

Magnetické No
materiál Kov
Druh spinku
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu 3652486535

Napíšte svoju recenziu!

Push Klip Zariadenie Prenosný Ručný Papier Rýchlo Blister Klip Dávkovač Kovov Náplň Klipy pre Školského Úradu Študent VH99

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty