Náhradné Projektor Holé Lampy TLPLW2 pre TOSHIBA TLP-S220 / TLP-S221 / TLP-T420 / TLP-T421 / TLP-T520 / TLP-T521

€16.83

Dostupnosť: Skladom

w999

Projektor lampa Názov značky:pre toshiba Projektu alebo lampa Model Num byť r: TLPLW2-CB

Miesto Pôvodu: Čína

Balenie Podrobnosti: v bubline a box

Dodacia lehota:do 24 hodín

Platobné Podmienky: paypal, T/T, Western Union

Minimálne Orde r Množstvo:1 ks

Možnosť aj dodania: 10000 PC /M onth

Kvalita Záruka: 6 mesiacov záruka Podrobný Popis Produktu

1.Náhradné TLPLW2-CB projektor lampa s bývaním

2.Kompatibilné Prehliadače model: pre TOSHIBA TLP-S220 / TLP-S221 / TLP-T420 / TLP-T421 / TLP-T520 / TLP-T521

3.záruka:6 mesiacov

4.Lam p života:25 00 hodín ponúkame všetky značky projektor lampy a poskytujú viac možností, aby zákazníci spokojní.dodávame projektor lampa, náhradné projektor lampa, kompatibilnému projektoru lampa, pôvodný holé projektor lampa, náhradné holé lampy, pôvodný projektor horák, výmena projektor horák. 1.projektor lampy: pôvodný holé lampy+ bývanie s pôvodnou kvalitou, ale vysoké náklady na výkon.

2.Náhradné projektor na čítanie: čítanie z najviac konkurencieschopnou pirce( Môžeme dokonale uspokojiť zákazníkov v pirce a množstvo s našou vlastnou projektor horák, bývanie, výrobné linky a montážne linky) 3.pôvodné holé projektor lampa, náhradné holé lampy, pôvodný projektor horák, výmena projektor horák.

Svietidlá je možné montovať voľne podľa zákazníka requirpment.Všetky lampy s záruka 6 mesiacov

Ako a Kedy Vymeniť Projektor Lampa

Môže to byť čas vymeniť váš projektor lampa.Projektor lampy dim ako ich veku.Niektoré projektory umožňujú zistiť počet hodín, vaše lampa bola použitá cez zabudovaný systém menu.Zvyčajne niekoľko hodín pred očakávaným životnosť lampy je ukončená, zobrazí sa správa na váš projektor žiarovka obrazovke.

Odporúčame vám, aby ste sa poradili so svojím návod na určenie presných pokynov pre váš konkrétny model.Vo väčšine prípadov, náhradné zahŕňa iba niekoľko krokov, vrátane nasledujúcich: vypnite stroj a nechajte lampu vychladnúť úplne Odstráňte kryt Odskrutkujte lampy bývanie jednotky Odstráňte staré lampy, Skrutky v novej lampy a vymeňte bývanie unit a kryt.Najdôležitejšia vec na zapamätanie je, že by ste sa nikdy nedotýkajte lampu alebo bývanie priamo prstami .

Tipy pre predlžuje životnosť projektor a lampy

Existuje niekoľko krokov, ktoré vám pomôžu predĺžiť životnosť vášho projektora žiarovka.Po prvé, nechajte projektor vychladnúť úplne po každom použití pred premiestnením alebo jeho zabalenie do prepravného obalu.Mali by ste sa tiež vyhnúť sa extrémnym teplotám--don\ \ 't leave projektor v aute v lete alebo v prípade, ak je nižší ako 40 stupňov.Ďalší tip: ak chcete aby vaše lampa projektora je posledný čistenie projektora filter stlačeného vzduchu každých pár mesiacov.

Štítky:Pd22, Alebo ísť Domov Tričko, Kawaii Lampa, Mercedes S320, Break Drift, Benz Logo, Fit Pug, James Pred, 3d Mercedes, S320.

výroba Všetky svietidlá sú vyrábané v našej továrni
Číslo Modelu TLPLW2-CB
Názov Značky sunnypro
Test Všetky svietidlá sú testované pred odoslaním
KATALÓGOVÉ ČÍSLO TLPLW2-CB
kompatibilnému projektoru pre TOSHIBA TLP-S220 / TLP-S221 / TLP-T420 / TLP-T421 / TLP-T520
Záruka 180 Dní
Druh Projektor holé lampy

Napíšte svoju recenziu!

Náhradné Projektor Holé Lampy TLPLW2 pre TOSHIBA TLP-S220 / TLP-S221 / TLP-T420 / TLP-T421 / TLP-T520 / TLP-T521

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty